()
 

טיסות לבודפשט

בודפשט, עיר הבירה של הונגריה, היא מרכז תרבותי, כלכלי ותעשייתי. חצויה לשניים, על ידי נהר הדנובה - הנהר השני בגודלו באירופה העובר בה, בודפשט מציעה למבקרים בה חופשה מלאת קסם. בין אם אתם משוטטים בסמטאות של האזור העתיק, מבקרים בחלק החדש של העיר, או מתענגים על מטעמי המטבח ההונגרי – טיסות לבודשפט הן משהו אסור לכם לפספס.
 
 
הגעה לבודפשט
טיסות ישירות לבודפשט מוצעות לכם על ידי אל על וארקיע הישראליות. חברות תעופה רבות נוספות תיקחנה אתכם גם הן אל בודפשט, אולם אלו עוצרות עצירת ביניים ביעדים שונים. טארום מוציאה טיסות אל בודפשט העוברות דרך בוקרשט, חברת התעופה האוסטרית – אוסטריאן איירליינס עוברת דרך וינה, אירוסוויט עוברת דרך קייב, רויאל ג'ורדניאן עוברת דרך עמאן, טורקיש עוברת דרך איסטנבול, לופטהנזה עוברת דרך פרנקפורט, סוויס עוברת דרך ז'נבה, אליטליה דרך רומא, חברת התעופה הצרפתית – אייר פראנס עוצרת בפריז  וחברת התעופה הפולנית – לוט, שעוברת דרך ורשה. אם אתם מחפשים טיסות זולות לבודפשט - ניתן למצוא גם טיסות שכר עם Travel Service .

טיסה ישירה אל בודפשט אורכת כשלוש וחצי שעות בממוצע, וכשזוהי טיסה שאיננה ישירה, יש לקחת בחשבון את המרחק מיעד העצירה ומשך הטיסה מיעד זה ישירות אל המדינה.
שדה תעופה בבודפשט
בבודפשט פועל שדה תעופה אחד:
שדה התעופה הבינלאומי של בודפשט פרנץ ליסט Budapest Ferenc Liszt International Airport (נקרא בעבר פריהגי Ferihegy) שדה תעופה המרוחק כ-25 ק"מ מהעיר. בשדה זה פועלים כ-3 טרמינלים ועוברים בו מליוני נוסעים מדי שנה. מהשדה ניתן להגיע למרכז בודפשט בנסיעה של כ-30 דקות עם אוטובוס, מיניבוס (המוריד אתכם במלון בו אתם שוהים), רכבת או מוניות.
תחבורה בבודפשט
בודפשט מציעה למבקרים בה מגוון פתרונות תחבורה. מלבד רכב שכור, יש בה גם אוטובוסים נוחים, רכבת חשמלית (טראם), מוניות ורכבות חדישות ונעימות, איתן תוכלו להגיע אל יעדים שונים ברחבי המדינה. מדובר בפתרונות מודרניים ויעילים מאד, המאפשרים לכם לטייל בה וליהנות מאתריה היפהפיים. הרכבת התחתית של בודפשט (מטרו) היא בן הוותיקות בעולם והיא מפעילה שלושה קווים –אדום, כחול וצהוב – איתם ניתן להגיע לכל נקודה בעיר בקלות ובמהירות