מתי כדאי לנסוע?

מזג האוויר בכרתים מאוד דומה לזה השורר בישראל כך שמומלץ לבקר בה בחודשי המעבר (ספטמבר-אוקטובר, מרץ-מאי) בהם יש בה פחות מבקרים וכן מזג אוויר אידיאלי.

אטרקציות ואתרים מומלצים בכרתים

  • ערוץ סאמאריה  כחלק מהפארק הלאומי סאמאריה SAMARIA, ערוץ זה הוא יעד חובה לכל מי שמגיע לכרתים. מיטיבי לכת יכולים לערוך באזור טרק של 18 ק"מ המתחיל באזור אומלוס ומסתיים בכפר אגיה רומלי כאשר ההליכה מתחילה בערוץ רחב יחסית ובמהלכה הערוץ הופך להיות צר יותר (3 מטר בלבד בין קיר לקיר).
  • הרקליון העיר הגדולה בכרתים, בשונה מהתדמית שלה, היא מקום צבעוני ותוסס עם טברנות מצויינות, מאכלי ים, שפע מסעדות מצויינות, מוזיאונים מרתקים, שווקים אותנטיים ושפע אטרקציות שאסור לפספס. חומות העיר, הכיכרות הגדולות, התאטרון הפתוח – כל אלה הם רק חלק קטן ממה שהיא מציעה.
  • פארק המים WATERCITY גם אם כבר עברתם את הגיל, פארק מים הוא ללא ספק מקום שאסור לכם לפספס. פארק המים הגדול בכרתים שוכן בעייירה אנופולי וכולל מגוון מגלשות, משחקי מים ובריכות – שפע של הנאה לכל המשפחה!
  • אנוג'ה Anogia כפר דייגים מקסים ואותנטי בלב כרתים שהיווה מקום הולדתם של רבים ממוזיקאי יוון. ביקור בכפר הוא אלטרנטיבה נהדרת לרביצה בחוף הים וכדי לחוש את האווירה האמיתית של המקום מומלץ לשבת באחד מבתי הקפה הפזורים במקום ולהתענג על המוזיקה.  
 

מה- עד ה- | לילות
סה"כ:
ajaxLoader טוען פרטי מלון...

אשת טורס מחפשת את החופשה שלך