מלטה היא מדינת איים קסומה המשמשת בית לכ-400,000 תושבים ומאפייניה הייחודיים הם שהופכים כל חופשה בה לבלתי נשכחת. ממוקמת דרומית לסיציליה במרכז הים התיכון, מלטה נבחרת מדי שנה כיעד אטרקטיבי לחופשה. היתרונות שלה הם ללא ספק רבים והיא מציעה למבקרים בה שפע אטרקציות וחוויות בלתי נשכחות - שמש קיצית וחמימה, חופי ים קסומים עם חולות לבנים, שווקים מצוינים המתמחים בעבודות יד, אוכל משובח, אווירה ים תיכונית מדהימה, נופים מרהיבים ומה לא. כשמוסיפים לכך את העובדה שמשך הזמן שאורכות טיסות למלטה הוא כשעתיים בלבד, בכלל אין על מה לחשוב. בדף זה נספק לכם את כל המידע הנדרש על טיסות למלטה כדי שתוכלו לצאת לדרך וליהנות מחופשה מופלאה
 
 
מלטה היא מדינת איים קסומה המשמשת בית לכ-400,000 תושבים ומאפייניה הייחודיים הם שהופכים כל חופשה בה לבלתי נשכחת. ממוקמת דרומית לסיציליה במרכז הים התיכון, מלטה נבחרת מדי שנה כיעד אטרקטיבי לחופשה. היתרונות שלה הם ללא ספק רבים והיא מציעה למבקרים בה שפע אטרקציות וחוויות בלתי נשכחות - שמש קיצית וחמימה, חופי ים קסומים עם חולות לבנים, שווקים מצוינים המתמחים בעבודות יד, אוכל משובח, אווירה ים תיכונית מדהימה, נופים מרהיבים ומה לא. כשמוסיפים לכך את העובדה שמשך הזמן שאורכות טיסות למלטה הוא כשעתיים בלבד, בכלל אין על מה לחשוב. בדף זה נספק לכם את כל המידע הנדרש על טיסות למלטה כדי שתוכלו לצאת לדרך וליהנות מחופשה מופלאה

הגעה למלטה

טיסות ישירות למלטה מוצעות לכם על ידי חברת אייר מלטה, החברה הלאומית של מלטה. טיסות אלו הינן טיסות שכר בדרך כלל. אם אתם בוחרים לעלות על טיסות למלטה שאינן ישירות, תוכלו לעלות על טיסות של אל על וישראייר הישראליות, או של חברות התעופה הזרות – סייפרוס איירוויז הקפריסאית שעוצרת בלרנקה, אלאיטליה האיטלקית, שעוצרת עצירת ביניים ברומא (Rome) או במילנו (Milan), לופטהנזה הגרמנית, אוסטריאן איירליינס, סוויס השוויצרית, KLM ההולנדית. טיסה למלטה אורכת כשעתיים בממוצע (ללא עצירות ביניים), אך יכולה להתארך בהתאם לעצירת הביניים בדרך. טיסות השכר הן טיסות כדאיות, שכן הן ישירות בדרך כלל וגם מוצעות במחיר אטרקטיבי יותר.

שדה תעופה במלטה

במלטה פועל שדה תעופה אחד:
שדה התעופה הבינלאומי של מלטה Malta International Airport שדה תעופה זה הוא השדה היחיד במלטה והוא מהווה את נמל הבית של אייר מלטה. מהשדה, הממוקם דרומית לעיר לואה במרכז מלטה, ניתן להגיע בקלות ובמהירות אל האי מלטה באמצעות מוניות, אוטובוסים או רכב שכור.


תחבורה במלטה

מכיוון שמדובר באי, אמצעי התחבורה הנוח ביותר, כדי להגיע אל האתרים השונים בו, היא בעזרת רכב שכור. אם אתם עולים על טיסות למלטה ומתכננים חופשה באי המקסים הזה, מומלץ לכם לשכור רכב באחת מחברות השכרת הרכבים. תוכלו למצוא אותן בשדה התעופה עצמו או בערים הגדולות. שימו לב כי הנהיגה במלטה היא בצד שמאל של הכביש.
המעבורות משמשות כאמצעי תחבורה פופולארי מאד, הן עבור המקומיים והן עבור תיירים, המעוניינים להגיע מהאי אל אתרים אחרים או אל איים אחרים, סמוכים, כמו למשל שייט מהאי מלטה לאי גוזו. גם האוטובוסים והמוניות (שצבען לבן) הינם אמצעי תחבורה יעיל, אם כי עשוי להיות יקר יותר, בהשוואה לאמצעי התחבורה האחרים.
 

אשת טורס מחפשת את החופשה שלך