מיאמי היא עיר קיצית ונהדרת, וכזו הנחשבת גם כיעד נהדר לחופשה. היא נמצאת בחלקה הדרום מזרחי של פלורידה ומושכת אליה המוני מבקרים לאורך כל חודשי השנה. מזג האוויר המצוין שבה ושלל האטרקציות שמציעה, הופכים אותה לעיר פופולארית ואהובה. ניתן למצוא טיסות למיאמי, היוצאות אליה בתדירות גבוהה ומוצעות על ידי מבחר חברות תעופה שונות. טיסות אלו מוצעות בטווח רחב מאד של מחירים, המושפע ממועד הטיסה ומעצירת הביניים. בדף זה נספק לכם את כל המידע הנדרש על טיסה למיאמי.
 
 

הגעה למיאמי

אין טיסות ישירות למיאמי מישראל, אולם ישנם פתרונות חלופיים, המאפשרים ליהנות מהעיר וכל השפע שיש לה להציע. חברות התעופה האירופאיות, כמו אלאיטליה, אייר פראנס וגם סוויס מוציאות טיסות מישראל, העוצרות עצירת ביניים קצרה באחת הערים האירופאיות, ומשם בטיסת המשך המופעלת על ידי חברות תעופה אירופאיות, כמו דלתא, למשל. גם אל על מוציאה טיסות אל אירופה, עם עצירת ביניים של מספר שעות, כשמשם ממשיכה הטיסה עם חברה אמריקאית, כמו אמריקן איירליינס.


שדה תעופה במיאמי

במיאמי פועל שדה תעופה אחד גדול ומרכזי:
שדה התעופה הבינלאומי של מיאמי Miami International Airport  הוא שדה התעופה החשוב ביותר בעיר וגם המרכזי בה. הוא נמצא במרחק של 15 ק"מ, צפונית מערבית לעיר והוא בין שדות התעופה העמוסים והגדולים ביותר בעולם. טיסות מיעדים שונים בעולם מגיעות ישירות עד אליו וממנו יוצאות טיסות המשך או טיסות ישירות אל יבשות שונות. שדה תעופה זה נפתח לראשונה בשנת 1928, אז שימש בעיקר את חברת התעופה האמריקאית – פאן, ולאחר מכן התפתח והחל לשרת חברות תעופה נוספות.
כדי להגיע משדה התעופה של מיאמי אל מרכז העיר מוצעים כמה פתרונות תחבורה נוחים ויעילים. הראשון הוא המטרו באס (Metro Bus), היוצא ישירות מטרמינל E וממשיך אל העיר ואל פרבריה השונים. גם הרכבת של מיאמי היא פתרון נוח ויעיל והיא יוצאת משדה התעופה ולוקחת אל נקודות שונות בעיר. המוניות, הממתינות מחוץ לאולם קבלת הנוסעים, הממוקם בקומת הקרקע של שדה התעופה לוקחות את הנוסעים אל העיר גם כן, וגם השאטלים של בתי המלון השונים הם פתרון נוח ויעיל.


תחבורה במיאמי

בתוך העיר ניתן להיעזר באמצעי תחבורה רבים, המאפשרים להתנייד בעיר באופן פשוט וקל ומשמשים הן את המקומיים והן את התיירים, המגיעים לטיול בעיר. אם אתם מגיעים אל מיאמי, תוכלו להיעזר ברכבת המטרו העילית (Metromover), הנוסעת באזור הדאון טאון של מיאמי ועוצרת בתחנות שונות לאורכו. הנסיעה ברכבת זו היא ללא עלות. המטרו רייל (Metrorail), היא רכבת עילית נוספת בעיר, המציעה קו אחד, שעוצר באטרקציות השונות בעיר ובאזורים המסחריים המרכזיים. המטרו באס הוא פתרון תחבורתי נוסף והוא כולל תחנות רבות ברחבי העיר. גם המוניות הן אמצעי תחבורה מוכר בעיר, אם כי נחשב יקר יותר, בהשוואה לפתרונות התחבורה האחרים.
 
 

עוד על מיאמי


>> חבילות נופש במיאמי