()
 

טיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים הם הדרך הפשוטה והמהירה ביותר לבלות חופשה בלתי נשכחת במקומות הכי יפים בעולם. אשת טורס משווקת טיולים מאורגנים לחו"ל במחירים מצוינים למבחר גדול של יעדים בכל העולם. איתנו תוכלו להגיע כמעט לכל נקודה על גבי הגלובוס, לגלות מקומות חדשים...

טיולים לפי יעדים
 
טיולים מאורגנים למזרח הרחוק טיולים מאורגנים לאירופה טיולים מאורגנים לאפריקה  
טיולים מיוחדים
טיולי משפחות  
Tours&Cruise טיולים מאורגנים לשומרי מסורת טיולים מאורגנים למשפחות  
 
 
אז למה טיולים מאורגנים?

אתם אולי יכולים לדמיין את החופשה המושלמת, אבל כשזה מגיע לשלב המעשי של הזמנת טיסות, מלונות וסידורי קרקע - מהר מאוד תלכו לאיבוד ותגלו כי הרכבת טיול במו ידיכם מסובכת הרבה יותר מאשר חשבתם בתחילה. כך או כך יתברר לכם כי טיול מאורגן הוא פתרון נהדר: החיסכון בזמן ומניעת כאב הראש הכרוך בארגון שייחסכו מכם שווים את הכל כך שכל מה שנותר לכם זה לצאת לחופשה בראש שקט.

כל היתרונות של טיול מאורגן

טיולים מאורגנים הם פתרון נהדר למי מאיתנו שאין לו זמן או עניין בתכנון כל פרט ופרט בטיול בכוחות עצמו הרשמה לטיול מאורגן היא דרך מצוינת להכיר ולטייל עם אנשים בעלי תחומי עניין משותפים. טיול מאורגן הוא חופשה מסוג מיוחד היעד שאותו תבחרו הוא כמובן שיקול חשוב, אבל איכות ההדרכה ובחירת המסלול הם שיקולים חשובים לא פחות בבואכם לבחור טיול מאורגן באשת טורס אנו מעסיקים את המדריכים הטובים והמנוסים ביותר בתחום של טיולים מאורגנים אשר, מלבד ניסיון וידע כמעט אינסופי על כל אזור ואזור והיכרות מעמיקה עם תושבי המקום, ישמחו לעזור ולהציע אוזן קשבת בכל בעיה, במידה ותעלה, במהלך הטיול.

 

 
 

 

לקוחות יקרים הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל בקשה / שאלה ונשמח לענות בהקדם

*
*
*
 
 
*שדות חובה