()
 

טיולים מאורגנים לברצלונה

ברצלונה, העיר השנייה בגודלה בספרד, נהנית ממיקום נהדר לחופי הים התיכון. טיולים מאורגנים לברצלונה ייקחו אתכם לעיר מלאת קסם ואנרגיות, מקום תוסס שהיווה השראה לכמה מגדולי האומנים כמו גאודי, דאלי ופיקאסו שחיו ופעלו בה והפכו אותה לביתם. בירת קטלוניה היא ללא ספק עיר ים תיכונית, לא רק בגלל המיקום הגיאוגרפי שלה, אלא גם ובעיקר בגלל ההיסטוריה, המסורת וההשפעות התרבותיות שלה. טיול מאורגן לברצלונה – ייקח אתכם אל חגיגה קטלונית של נופים מרתקים ובלתי נשכחים.
 
 
אתרים שאסור לפספס באזור ברצלונה:
  • ברצלונה, בירתה של חבל קטלוניה, מכילה אתרים רבים בהם מומלץ לסייר: כיכר קאטלוניה, פלאזה אספניול, ארמון המלך, הר היהודים וזירת השוורים העתיקה.
  • גאודי הותיר את חותמו המובהק על קווי המתאר האדריכלים של העיר ולכן מומלץ לערוך סיור בעקבותיו : פארק גואל - תוכנית גרנדיוזית של גאודי להקמת שכונת פאר לעשירי ברצלונה. הפרויקט השאפתני לא צלח אך נותר למזכרת פארק יפיפה עם "מרפסת" ממנה ניתן לערוך תצפית מרהיבה על העיר.עוד ניתן להגיע אל קאזה מילה וקאזה באטיו מהמבנים המפורסמים שתיכנן, כנסיית "המשפחה הקדושה" שעבודות הבנייה עליה עדיין נמשכים. בברצלונה שכן רובע יהודי בו כדאי לבקר וכן מומלץ להגיע אל שדרות הרמבלס הססגוניות, על שלל מופעי הרחוב המתקיימים בהם.
  • חירונה - עירו של הרמב"ן היוותה לאורך שנים רבות מרכז יהודי חשוב. מומלץ לסייר ברובע העתיק של העיר ולצפות מהגשר אל בתיה הצבעוניים והארכיטקטורה הייחודית. שרידי בית הכנסת היהודי במקום משמשים כיום כמוזיאון המספר את סיפורה של הקהילה היהודית.
  • מונסראט - רכס הררי שיש הטוענים שהיה מקור ההשראה ליצירותיו של גאודי. הרכס, אותו ניתן לראות מרחוק, זכה לשם "הר שיני המסור". את מנזר המונסרט אשר מהווה לאורך השנים מוקד עלייה לרגל עבור אלפי מאמינים נוצריים.
  • קוסטה ברווה - בין מפרצים קסומים ניתן למצוא עיירות ציוריות כמו בלאנס - עיירת דייגים שהפכה למוקד תיירותי מבוקש, טוסה דל מר - בה  מצודה יפהפייה ורחובות ססגוניים.