()
 
אשת טורס מוציאה טיולים מאורגנים לקרואטיה-סלובניה כבר מספר שנים. הטיולים, המתקיימים בעונת הקיץ בין החודשים אפריל-אוקטובר, נערכים בליווי צמוד של מדריכים מקצועיים שחיים בקרואטיה בעונה, חלקם דוברים את השפה המקומית וכולם מכירים את אתרי הטיול לעומק. בטיול מאורגן לקרואטיה של אשת טורס מבקרים בכל היעדים המרכזיים שאסור לפספס ומקבלים שירות ברמה גבוהה, כולל הדרכה מקצועית - הכל כלול במחיר הטיול. טיול מאורגן לקרואטיה של אשת טורס הוא חוויה בלתי נשכחת.

טיול מאורגן לקרואטיה הוא טיול המשלב בין פלאי הטבע של קרואטיה וסלובניה לבין הערים היפות בעלות הארכיטקטורה האירופאית. פארק אגמי המים של פליטביצה שהוכרז כאתר לשימור עולמי ע"י אונסק"ו הוא נקודה שאסור לפספס בטיול שלנו. שמורת האגמים מחוברים במפלים ונהרות הזורמים בניהם ויוצרים מבוך מים מרשים המוקף ביער קסום. נמשיך את טיולנו ונבקר באתרים של סלובניה, נראה את אגם בלד והטירה והעיר היפה לובליאנה בה נסייר ברחובות הציוריים. נמשיך למערת הנטיפים פסטוניה בה נערוך סיור. נבקר בעיירות היפות של קרואטיה השוכנות בחצי האי איסטריה ונתרשם מהפולקלור הקרואטי

 
 
 


אתרים שאסור לפספס באזור קרואטיה וסלובניה:
  • ריאקה – עיר הנמל הגדולה ביותר של קרואטיה. נהדר לסייר בין שרידי העיר העתיקה ובמדרחוב היפה של העיר בו בתי קפה וחנויות. בעיר מגוון בניינים יפים מראשית המאה ה- 20, כמו התיאטרון הלאומי וארמון מודלו.
  • אופטיה - עיר קייט יפה ועתיקה אשר משלבת בין אווירת האלגנטיות האימפריאלית (וילות נאות, פארקים ובתי מלון מסוגננים) לאווירת המאה ה- 21. כאן היו מבלים הקיסרים האוסטרים ובני אצולה אחרים. באופטיה טיילת מרהיבה, מסעדות דגים נהדרות וקזינו.
  • פארק אגמי פליטביצה פארק יפהפה המצוי במזרח המדינה והוכרז ע"י "אונסקו" בשנת 1979 כאתר מורשת עולם.קשה למצוא מי שיחלוק על כך. הפארק הענק משתרע על פני 195 קמ"ר ובמרכזו כ-16 אגמים הנשפכים זה לתוך זה באמצעות 92 מפלים, קטנים וגדולים, היוצרים " שמורה" נוספת, כולה מים בצבע טורקיז עז. האגמים מוקפים ביער מחטניים נהדר אשר ההליכה בתוכו היא חוויה בפני עצמה.
  • חצי האי איסטריה מכונה גם "טוסקנה הקטנה". באזור ערים עתיקות הבנויות בסגנונות בנייה שונים וכן ערי חומה על ראשי ההרים הנקראות "קיני נשרים".
  • רוביני - עיירה ציורית בה רחובות ססגוניים מימי הביניים.
  • פורץ' עיר הבנויה על תשתית רומית עתיקה עם מבנים ונציאנים יפיפיים. בעיר בזיליקה ביזנטית ע"על שם אאופרזיוס שהיא משמורת עולמית של אונסקו.
  • לובליאנה - ניתן לצאת לסיור בעירובאתריה המרכזיים: הרובע היהודי, העיר העתיקה הבנויה בסגנון ימי הביניים, גשר הסנדלרים, מזרקת רובא, קתדרלת ניקולס הקדוש, השוק הפתוח, עבודות של האדריכל פלצ'ניק ומרכז העיר בה כיכר מרכזית, פרשרן, העומדת על שלושה גשרים.
  • אגם בלד - אגם בלד מקבל את מימיו מהאלפים ההיולים ומכאן הצלילות והבוהק המאפיינים אותו. במשך יותר מ-150 שנה מגיעים נופשים מכל רחבי אירופה להתענג ממקום קסום זה.לאורגו של האגם טיילת נפלאה ובמרכזו אי קטן בו "כנסיית המשאלות".