()
 

טיול משפחות לפריז, בריסל ואמסטרדם – קסם אירופאי במיטבו

"לא האמנו שאירופה יכולה להיות כל כך מקסימה וידידותית לילדים. חוויה יוצאת דופן – גם משכילה וגם מהנה!"

מי מאיתנו לא חולם על טיול שהוא גם משכיל, גם תרבותי, גם כולל נופים עוצרי נשימה וגם מהנה לילדים? מחלקת הטיולים המאורגנים של אשת טורס מזמינה אתכם להצטרף לטיול מאורגן לפריז, בריסל ואמסטרדם. בתכנית: חגיגה מיוחדת בפארקים הגדולים ביבשת תחת מעטה הקסם האירופאי. וגם - המבנים, התעלות, המעדנים, הכפרים, היערות, טחנות הרוח, השפות המרתקות וקבקבי העץ...


 
 
כן, נגיע גם ליורו דיסני 
טיול המשפחות המאורגן לפריז, בריסל ואמסטרדם כולל ביקור במיטב המוקדים החשובים של ארצות אלה. ואולם, בחרנו להתחיל ולספר לכם על פארק אחד, כמעט יחיד ובטח מיוחד – פארק היורו דיסני. עולם האגדות של וולט דיסני הוא עולם אגדי, קסום וצבעוני שהביקור בו נחשב לאחת החוויות המיוחדות והבלתי נשכחות שכל בני המשפחה יחוו בחייהם. פארק היורו דיסני הענק שבפריז מהווה מוקד תיירותי עצום, אותו פוקדים כ – 2 מיליון מבקרים בשנה. אכן מדובר בחוויה ססגונית ושמחה: מופעים, תחפושות, משחקים, מסעדות, מתקני שעשועים, אולפנים וסרטים. אין ספק כי חוויית הביקור ביורו דיסני מציעה קסם ילדות נדיר שכל אחד מאיתנו ירצה לחוות.  
 
איפה נבקר בטיול המשפחות לפריז, בריסל ואמסטרדם?
טיול המשפחות של אשת טורס לפריז, בריסל ואמסטרדם יחל בפריז בירת צרפת. לאחר שנתמקם מעט, נצא לסיור ראשון בעיר אל עבר שער הניצחון ושדרת שאנז אליזה ההדורה והמפורסמת. נמשיך לחצר הלובר ונצפה בפירמידת הזכוכית המרשימה. נגיע כמובן למגדל אייפל ולגנים הכה יפים המקיפים אותו ונשאיר זמן ל"שוטטות" בסמטאות העיר. בהמשך הטיול נבקר כאמור ביורו דיסני ונהנה מאבקת האגדות הזוהרת של דמויות הילדים האהובות. נמשיך לעיר האג שבהולנד כאשר נבקר בעיר העתיקה, באגמים האזוריים, ב"בית מאוריץ" ובארמון השלום. עוד נבקר ב"מיני הולנד" – פארק מרהיב המציג עשרות מבנים זעירים של ערים ובניינים. וממשיכים לבריסל... היישר לעיר ברוז', הלא היא "עיר השוקולד" של בלגיה הנחשבות לאחת היפות בעולם. נטייל בין הגשרים, הסמטאות והרחובות, תעלות המים הציוריות והכיכרות. עמוסים בשוקולד משובח נמשיך לבריסל, בירתה של בלגיה. עוד יום של כיף מצפה לנו בפארק אפטלינג, פארק השעשועים הגדול בהולנד, המתפרש על פני 720 דונמים של טירות, אבירים ונסיכות. נקדיש את סיורינו הבאים להולנד המדהימה: בתים כפריים, חנויות הגבינות המסורתיות, דוכני קבקבי העץ ההולנדיים, שוק הפרחים הצבעוני וכן ביקור מרתק, חשוב והיסטורי בביתה של אנה פרנק. נסיים את מסלולנו בשייט מקסים וירוק בין תעלות הכפר והאגם, לאורך הנופים האירופאים המדהימים של טחנות הרוח, הגשרים והיערות. 
  •  מסלול טיול מעודכן יישלח בעת ההזמנה.