()
 

טיולים מאורגנים לרומניה

טבעית ותרבותית הן מילים שמבטאות בצורה הטובה ביותר את המהות של רומניה. מדינה דינמית ועשירה בהיסטוריה, אומנות ויופי טבעי. רומניה נחשבת לא פעם כאחת המדינות היפות במזרח אירופה והיא מציעה למבקרים בה אינספור חוויות ייחודיות שרק מחכות שתגלו אותם.
טיול מאורגן לרומניה - טיול אל האזור הקסום של הרי הקרפטים שברומניה: אזור בעל יערות עבותים, נופים ירוקים, הרים מושלגים, כפרים ציוריים בהם הזמן עמד מלכת. נראה שדות שבהם עדיין חורשים את האדמה בעזרת שוורים ואת היבול קוצרים במגל. נבקר בעיירות קסומות ונשמע אגדות מסתוריות כסיפורו של הרוזן דראקולה. נהלך בין רחובותיהם הציוריים של ערים מימי הביניים כסיגישוארה, המוקפת חומת אבן, ונראה את הטירות המרהיבות המופות על האזור הירוק.
 
 
אתרים שאסור לפספס באזור רומניה :
  • פויאנה בראשוב - אתר התיירות היפה ברומניה הממוקם בגובה של 1,000 מטר מעל פני הים. האתר הבנוי סביב אגם המוקף ביער רחב ממדים.
  • סיגישוארה - עיר מימיי הביניים, שהשתמרה בצורה מופלאה. העיר הבנויה רחובות צפופים וסמטאות צרות המוקפות בחומת אבן. בעיר מגדל שעון עם דמויות מסתובבות, ביתו של דראקולה וכן מדרגות SCARO LEPROSILOR, כ-400מדרגות המובילות אל פסגתו של ההר ולנקודת תצפית מרהיבה על הנוף עוצר הנשימה של האיזור.
  • סיביו - עיר המהווה מרכז תרבותי ומסחרי ומתאפיינת בצורתה מימי הביניים. בין חומות העיר העתיקה נמצאים כיכר ומוזיאון ברוקנטל וכן קתדרלה אורתודוכסית משנת 1778.
  • ארמון "פלש" שנבנה ע"י הנסיך קארול נמצא בסינייה, פנינת הקרפטים. הארמון נחשב לאחד הארמונות היפים באירופה גם בגלל מיקומו למרגלות הרי הקרפטים. בארמון גני נוי מדהימים בהם מפוזרים פסלים רבים של בני משפחת המלוכה.
  • סלאניק שבמחוז פראחובה שוכנת על גדות הנהר. בעיר מכרות מלח ייחודיים של רומניה "סלאניק פראחובה" הנחשבים למכרות המלח הגדולים באירופה.
  • בוקרשט, עיר הבירה של רומניה, היא בעלת מבנים יחודיים. שער הניצחון שלה הוא העתק מדוייק של שער הניצחון הנמצא בפריז.